2019. szeptember 17., 14:34

Drogkereskedelem miatt tartóztattak le két személyt Dunaszerdahelyen

Két személyt vett őrizetbe a rendőrség egy dunaszerdahelyi lakásban és lefoglalt 18 grammnyi barnás színű kristályos anyagot is – tájékoztatta a TASR-t Martina Kredatusová Nagyszombat megyei rendőrségi szóvivő.

2019-09-17 Dunaszerdahely pervitin
Galéria
+3 kép a galériában
Fotó: facebook/PolíciaSR

A laboratóriumi vizsgálat bizonyította, hogy metamfetaminról van szó, a lefoglalt mennyiségből 182 adagot lehetett volna készíteni, körülbelül 450 euróért tudták volna eladni.

Fotó:  facebook/PolíciaSR

„A testvérpárt, egy 26 éves nőt és négy évvel idősebb bátyját őrizetbe vette a rendőrség” - közölte Kredatusová. A bizonyítási eljárás után kábítószer-birtoklás és kábítószer-kereskedelem miatt emeltek ellenük vádat és hétfőn (szeptember 16.) előzetes letartóztatásba helyezték őket.

Ha a bűnösségük bebizonyosodik, 3-tól 10 évig terjedő börtönbüntetésre ítélheti őket a bíróság.

2019-09-17 Dunaszerdahely pervitin
Galéria
+3 kép a galériában
Megosztás
Címkék