2018. augusztus 6., 10:49

Délnyugat-Szlovákiában folytatódik a hőség

Délnyugat-Szlovákia több járásában is 33 Celsius-fok várható hétfőn. A Szlovák Hidrometeorológiai Intézet (SHMÚ) elsőfokú hőségriasztást adott ki, amely 13 és 18 óra között marad érvényben.

201707301242410.hoseg01.jpg

A hőség potenciális veszélyt jelent az emberi egészségre, a fizikai aktivitásokra, továbbá növeli a tűz keletkezésének kockázatát is” – figyelmeztetnek a meteorológusok.

A figyelmeztetés a Bazini, Szenci, Dunaszerdahelyi, Galántai, Vágsellyei, Komáromi, Érsekújvári, Lévai, Korponai és Nagykürtösi járást érinti.

Megosztás
Címkék