Befuccsolt a komáromi illegális autóstalálkozó
Még csütörtök este autók lepték el egy komáromi bevásárlóközpont parkolóját. A be nem jelentett találkozót a közösségi hálón szervezték.
Fotó:
Facebook
A szervezők az első illegális autós találkozó néven hirdették az eseményt. A szociális oldalon több százan jelezték érdeklődésüket, erre a rendőrség is felfigyelt.
Járőröket küldtek a helyszínre, a szervezők jobbnak látták lefújni a rendezvényt. Terveik szerint a gépkocsikkal felvonultak volna a városban.
Renáta Čuháková rendőrségi szóvivő szerint két autós követtet el szabálysértést, velük szemben eljártak a hatóságok.
Forrás
noviny.sk
Címkék