2018. szeptember 15., 13:40

Befuccsolt a komáromi illegális autóstalálkozó

Még csütörtök este autók lepték el egy komáromi bevásárlóközpont parkolóját. A be nem jelentett találkozót a közösségi hálón szervezték.

illegális autóstalálkozó
Galéria
+2 kép a galériában
Fotó: Facebook

A szervezők az első illegális autós találkozó néven hirdették az eseményt. A szociális oldalon több százan jelezték érdeklődésüket, erre a rendőrség is felfigyelt.

Járőröket küldtek a helyszínre, a szervezők jobbnak látták lefújni a rendezvényt. Terveik szerint a gépkocsikkal felvonultak volna a városban.

Fotó:  Facebook

Renáta Čuháková rendőrségi szóvivő szerint két autós követtet el szabálysértést, velük szemben eljártak a hatóságok.

illegális autóstalálkozó
Galéria
+2 kép a galériában
Megosztás
Címkék