2018. augusztus 10., 12:11

172-vel száguldozott a cseh motoros, azt hitte autópályán közlekedik

A rendőrség nyakon csípte azt a cseh motorost, aki csütörtök délután 172 km/h-val száguldozott Nyitranovák és Privigye között, az I/9-es úton. A férfit a privigyei rendőrség radarja mérte be – közölte pénteken Elena Antalová, a Trencsén megyei rendőrkapitányság szóvivője.

Cseh motoros száguldozik
Fotó: Rendőrség

„A csehországi Kyjovból származó 42 éves férfi Honda 1100 típusú motorbiciklijével a maximálisan megengedett sebességet 82 km/h-val lépte túl. Alkoholtesztje negatív volt” – tájékoztatott a rendőrségi szóvivő, hozzátéve: a motoros azzal védekezett, hogy azt hitte, autópályán közlekedik.

A rendőrség a helyszínen kiszabható legmagasabb bírsággal, 800 eurós büntetéssel sújtotta a magáról megfeledkezett motorost.

Megosztás
Címkék