2018. április 21., 11:34

A Pittsburgh még nem döntős

Hazai pályán kapott ki, így egy nyertes meccs még hiányzik a Pittsburgh Penguinsnek ahhoz, hogy elődöntőbe jusson főcsoportjában az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Flyers_Penguins
Fotó: TASR

A címvédő együttessel szemben vendégként diadalmaskodott a pénteki játéknapon a Philadelphia Flyers, amely összesítésben 3-2-re szépített az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

A Winnipeg Jets ugyanakkor negyedszer is nyert a Minnesota Wild ellen, ezzel elődöntős.

Eredmények, főcsoport-negyeddöntők:
Kelet:
Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers 2-4 (A párharc állása: 3-2 a Pittsburgh javára)
Nyugat:
Nashville Predators-Colorado Avalanche 1-2 (A párharc állása: 3-2 a Nashville javára)
Winnipeg Jets-Minnesota Wild 5-0 (A párharcot a Winnipeg nyerte 4-1-re.)