Kiska túl van a műtéten, jól érzi magát
Andrej Kiska túlvan a műtéten, ami saját bevallása szerint sikeres volt. A volt államfő a közösségi oldalán mondott köszönetet az orvosoknak, és hozzátette: remekül érzi magát.
Kiska elmondása szerint csak egy kis rutinbeavatkozásról volt szó.
„Egyszerű szívritmuszavarom van, ez örökletes a családban. Megelőző beavatkozásról van szó” – fejtette ki hétfőn a volt államfő, hozzátéve: két-három napot fog kórházban tölteni.
A politikus a beavatkozásról elárulta, mintegy három és fél órát feküdt a műtőasztalon, és az orvosokon látszott, hogy minden rendben zajlott.
FRISSÍTÉS:
Kiskát a pozsonyi Szív- és Érrendszeri Betegségek Nemzeti Intézetében (NÚSCH) műtötték meg.
„A beavatkozás standard módon, komplikációk nélkül zajlott le, mintegy három és fél óráig tartott. A páciens jól érzi magát. További megfigyelés végett az intézetben marad” – közölte Soňa Valášiková, a NÚSCH szóvivője. A további lépésekről az orvosok annak tükrében fognak dönteni, hogy a volt államfő hogy fogja érezni magát éjjel és szerdán.
Kiskát a pozsonyi Szív- és Érrendszeri Betegségek Nemzeti Intézetében (NÚSCH) műtötték meg.
„A beavatkozás standard módon, komplikációk nélkül zajlott le, mintegy három és fél óráig tartott. A páciens jól érzi magát. További megfigyelés végett az intézetben marad” – közölte Soňa Valášiková, a NÚSCH szóvivője. A további lépésekről az orvosok annak tükrében fognak dönteni, hogy a volt államfő hogy fogja érezni magát éjjel és szerdán.
Címkék