2018. szeptember 15., 12:30

Örömhír: Marosvásárhely visszakapta a magyar katolikus iskolát

A helyi lakosok tiltakozása, a demonstrációk, a beadott kérvények, petíciók és tiltakozó levelek, illetve a Katolikus Egyház, a Magyar Kormány és az erdélyi magyar pártok diplomáciai lépései eredményeképpen 2018 szeptemberében újra elindult a képzés az intézményben.

marosvásárhely
Galéria
+2 kép a galériában
Fotó: romkat.ro

A petíciót elindító Marosvásárhelyi Szülői Közösség és a CitizenGO csapata köszönetet mond mindenkinek, aki bármilyen módon felszólalt a marosvásárhelyi magyar katolikus iskoláért!

Fotó:  szekelyhon.ro

Köszönjük a Mentsük meg a marosvásárhelyi katolikus iskolát! petíció 14 245 aláírójának, hogy a nevüket adták az ügyhöz!

marosvásárhely
Galéria
+2 kép a galériában
Megosztás
Címkék