Örömhír: Marosvásárhely visszakapta a magyar katolikus iskolát
A helyi lakosok tiltakozása, a demonstrációk, a beadott kérvények, petíciók és tiltakozó levelek, illetve a Katolikus Egyház, a Magyar Kormány és az erdélyi magyar pártok diplomáciai lépései eredményeképpen 2018 szeptemberében újra elindult a képzés az intézményben.
Fotó:
romkat.ro
A petíciót elindító Marosvásárhelyi Szülői Közösség és a CitizenGO csapata köszönetet mond mindenkinek, aki bármilyen módon felszólalt a marosvásárhelyi magyar katolikus iskoláért!
Köszönjük a Mentsük meg a marosvásárhelyi katolikus iskolát! petíció 14 245 aláírójának, hogy a nevüket adták az ügyhöz!
Címkék