2018. december 11., 20:23

Népszavazást kezdeményez a Jobbik a "rabszolgatörvényről"

Népszavazást kezdeményez a Jobbik a munka törvényét érintő, az ellenzéki párt által "rabszolgatörvénynek" nevezett módosítás miatt - áll az MTI-hez kedden eljuttatott közleményükben.

Kepli Lajos, Sneider Tamás, Farkas Gergely - Jobbik
Fotó: MTI

Ebben céljukként azt említik, hogy "a dolgozók döntsenek a saját sorsukról, ne a multik érdekeit képviselő Fidesz".

A multik parancsát teljesítő kormány eddig nem merte megmérettetni magát valódi népszavazáson, most ennek is eljön az ideje - fogalmaznak.

Megosztás
Címkék