Népszavazást kezdeményez a Jobbik a "rabszolgatörvényről"
Népszavazást kezdeményez a Jobbik a munka törvényét érintő, az ellenzéki párt által "rabszolgatörvénynek" nevezett módosítás miatt - áll az MTI-hez kedden eljuttatott közleményükben.
Fotó:
MTI
Ebben céljukként azt említik, hogy "a dolgozók döntsenek a saját sorsukról, ne a multik érdekeit képviselő Fidesz".
A multik parancsát teljesítő kormány eddig nem merte megmérettetni magát valódi népszavazáson, most ennek is eljön az ideje - fogalmaznak.
Címkék