2019. május 30., 09:59 ma7 Felgyújtotta magát egy férfi a Fehér Háznál - VIDEÓ Egyelőre ismeretlen okból felgyújtotta magát egy férfi a Fehér Háznál Washingtonban. Fotó: Greg Miller Az eset szerda délután történt, a férfit kórházba szállították. Állítsd be a ma7.sk-t megbízható forrásként a Google-ben — és olvass továbbra is olyan híreket, amelyek mögött valódi szerkesztőség áll. Megosztás Megosztás e-mailben Megosztás Facebookon Megosztás Telegramon Megosztás X.com-on Címkék Fehér Ház Égő férfi