Mit kínál a szlovák-magyar barátság?
POZSONY. Június 23-án, csütörtökön Esztergomban egy rendhagyó program keretében ismertetik a Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program negyedik pályázati felhívását.
A délután kettőkor kezdődő gazdag és ingyenes kulturális program a Mária Valéria-híd esztergomi lábánál lesz. A jó hangulatról Dávid Hodek és a galántai származású Takács Nikolas gondoskodik.
Azok is megtalálják számításaikat, akik az iránt érdeklődnek, hogy eddig mit sikerült elérni a határ szlovák és magyar oldalának infrastrukturális, gazdasági és kulturális felzárkóztatásában. Egy rövid szakmai beszámoló után az érdeklődők konkrét információkat kaphatnak a most futó projektekről és a jövő lehetőségeiről.
Forrás
Hírek.sk