2019. augusztus 18., 19:35

Tűz ütött ki egy budapesti gyorsétteremben

Tűz ütött ki egy budapesti, IV. kerületi gyorsétteremben vasárnap délután, mintegy 30 négyzetméteren égtek berendezési tárgyak - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője a Magyar Távirati Irodával.

belvarosi-gyorsettermi-tuz.jpg
Fotó: police.hu

Kisdi Máté elmondta: a lángok egy 50 négyzetméteres, Tél utcai gyorsétteremben csaptak fel, ahonnan két ember kimenekült.
A fővárosi tűzoltók két vízsugárral oltották el a lángokat, az épületből a katasztrófavédelem információi szerint hét gázpalackot hoztak ki, amelyeket folyamatosan hűtenek.

Megosztás
Címkék