Tűz ütött ki egy budapesti gyorsétteremben
Tűz ütött ki egy budapesti, IV. kerületi gyorsétteremben vasárnap délután, mintegy 30 négyzetméteren égtek berendezési tárgyak - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője a Magyar Távirati Irodával.
Fotó:
police.hu
Kisdi Máté elmondta: a lángok egy 50 négyzetméteres, Tél utcai gyorsétteremben csaptak fel, ahonnan két ember kimenekült.
A fővárosi tűzoltók két vízsugárral oltották el a lángokat, az épületből a katasztrófavédelem információi szerint hét gázpalackot hoztak ki, amelyeket folyamatosan hűtenek.
Címkék