Saková minisztériuma személyi igazolványt adna a 15 év alattiaknak
A belügyminisztérium javaslatot nyújtott be ágazatok közötti egyeztetésre, ameyl szerint minden 15 év alatti gyermek is személyigazolványt kapna legkésőbb 2021 év végével. A személyiket az teszi szükségessé, hogy digitalizálni szeretnék az egészségügyi ellátórendszert.
Fotó:
Diana Černáková