Robbanás volt egy besztercebányai lakásban
Hétfőn hajnalban egy négyemeletes besztercebányai ház egyik lakásában robbanás történt. A kivonuló tűzoltók egy 61 éves férfi holttestére bukkantak a megrongálódott második emeleti lakásban.
Fotó:
Bystricoviny.sk
A szomszéd lakásban is károk keletkeztek. A házból átmenetileg mind a 20 ott lakó személyt kiköltöztették.
A robbanás okát egyelőre nem tudják. Az elhunyt férfi szomszédasszonya az újságíróknak elmondta, hogy Samuel magányosan élt, sehol nem volt alkalmazásban, bár végzettségét tekintve vegyész volt. Decemberben meghalt az édesanyja, a férfi attól fogva nem beszélgetett a ház lakóival.
Időközben a lakók többsége visszatérhetett a lakásába, néhányan a rokonoknál húzták meg magukat.
Címkék