Élő közvetítés vezetés közben két halálos áldozattal - VIDEÓ
Újabb tragikus baleset történt miközben a sofőr a vezetés helyett a Facebookos élő közvetítésre koncentrált.
A maszol.ro portál számolt be arról, hogy csütörtökön este egy 14 éves és egy 18 éves fiú vesztette életét Romániában, miután az autójuk sofőrje élőbe közvetítette útjukat a Facebookon.
A helyszíni beszámolók alapján a baleset Vrancea megyében történt, miután a gyorsan haladó autó a nedves útról lecsúszva egy hídfőnek csapódott. Két utas halt meg a balesetben, a 19 éves sofőr és egy további utas könnyebb sérüléseket szenvedett.
Azóta a videó felkerült a világhálóra, amelyből kiderül az autót vezető fiatal többször is a telefonját igazgatja, s éppen egy ilyen mozdulat után kerül sor a balesetre. Az elmúlt hónapokban már a régióban is több hasonló eset történt, a közelmúltban Magyarországon kilenc áldozatot követelt a román rendszámú kisbusz balesete.