2019. szeptember 14., 15:54

Bugár alatt omladozik a Híd és már Világit is belekeverte

A Most-Híd szombaton kongresszust tartott, amelyen Agócs Attilát és Peter Krajňákot választották meg alelnöknek, de a párt elnöke kijelentéseivel szerette volna elérni, ha másról szólnak majd a hírek.

Bugár Béla
Fotó: TASR

Bugár Béla ugyanis újságíróknak arról beszélt, a választási listájukat még nem zárták le, azt csak két héttel a lista leadása előtt fogják megtenni. Addig még van lehetőség a tárgyalásra szerinte az MKP-val és más pártokkal is. 

"Az elején a lista felét ajánlottuk fel nekik, ma már kevesebb lenne" - mondta a pártelnök, aki szerint a tárgyalás az MKP-val korrekt volt és fontosnak tartja, hogy a pártok nem támadják egymást. 

Bugár nem tart attól, hogy újabb szlovákiai magyar szavazókat megszólító pártok jönnek létre, szerinte azok, akik nem elégedettek, hozzanak csak létre új pártokat. Egyúttal kitért arra is, hogy sokáig az ő pártját kötötték össze Világi Oszkárral, ám ez nem volt igaz. Újságíróknak nyilatkozva utalt arra is, hogy a dunaszerdahelyi vállalkozó áll az Összefogás mozgalom hátterében.

Megosztás
Címkék

Hozzászólások

Csomós Elemér 2019. 09. 14., szo - 18:43
A Híd elnöke már mindenkiben az ellenséget látja, keresi - tudja, hogy nagy bajban van, amiért csak saját magát okolhatja... Jó lenne már megnyugodnia, befejeznie, amit már régen elkezdett.... Be kell látnia, hogy nincs tovább, a felvidéki magyarság már hallani sem akar róla, már csak azért sem szavaznak rájuk...... Így jár az, aki a korpa közé keveredik.. Vidéken nagy az ellenszenv ezekkel az emberekkel szemben..... Arra a listára, amelyen ő is szerepel, magyar ember nem szavaz, nem szavazhat, inkább szlovák pártra voksol....