2018. november 3., 16:17

Vasvillával, lapáttal, botokkal csépelték egymást egy szepességi faluban

Tömegverekedéshez riasztották a rendőröket a hét közepén az Iglói járásban.

támadás, verekedés, ököl
Fotó: Pixabay

A rendőrségi tájékoztatása szerint kilenc személy ellen indítottak eljárást testi sértés és garázdaság gyanúja miatt. Közülük később ötöt szabadon engedtek, négyen pedig továbbra is őrizetben maradtak, és javasolják az előzetes letartóztatásukat. Az elkövetőket 5-től 12 évig tartó szabadságvesztés fenyegeti.

A szepességi faluban a helyi lakosok közt nézeteltérés alakult ki,  megtámadták egymást lapátokkal, vasvillákkal, botokkal.

A tömegverekedésben két férfi súlyosan, egy pedig könnyebben megsérült.

Megosztás
Címkék