Törőcsik visszatérne a világot jelentő deszkákra
Törőcsik Mari színművész állapotáról eltérő információk láttak a napvilágot az elmúlt időszakban, így sokan azt gondolták, a betegség miatt már nem láthatják őt többé a színpadon.
Fotó:
MTI
A Blikk cikkében viszont arról számol be, hogy a magyar film egykori csillaga, a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő nem mondott le a színházról és elég erőt érez magában arra, hogy visszatérjen. Ahogy a lapnak kifejtette, sokszor felfújják az egészségügyi állapotát és természetesen sok függ attól, hogy milyen az állapota, de ő továbbra is a világot jelentő deszkákon kíván szerepelni.
A szerepajánlatok pedig nem kerülik el, s így akár az is elképzelhető, hogy már az ősszel a közönség is találkozhat vele, elsőként egy pódiumbeszélgetésen.
Forrás
blikk.hu
Címkék