Szerencsétlenség a vasútállomáson: egy tinédzser lányt áramütés ért
A zólyomi pályaudvaron szombat este szerencsétlenség történt. Egy tizenöt éves lány felmászott a félreállított vagonra, ahol áramütés érte.
Fotó:
Facebook
Az áramütés következtében a lány súlyos égési sérüléseket szenvedett el. Az esetet alátámasztotta Martina Pavlíková, a vasút szóvivője.
A tinédzser segítségére siettek a tűzoltók. A sérült kislányt átadtuk a mentőknek - mondta Ľubos Michálik, az intézkedő tűzoltók vezető tisztje.
A kiskorút a mentő a besztercebányai kórházba szállította. Több információt tekintettel a sérült korára nincs módunkban adni - mondta Alena Krčová a mentőegység szóvivője.
Forrás
cas.sk
Címkék