2018. október 13., 20:47

Szerencsétlenség a vasútállomáson: egy tinédzser lányt áramütés ért

A zólyomi pályaudvaron szombat este szerencsétlenség történt. Egy tizenöt éves lány felmászott a félreállított vagonra, ahol áramütés érte.

vonat_áramütés
Fotó: Facebook

Az áramütés következtében a lány súlyos égési sérüléseket szenvedett el. Az esetet alátámasztotta Martina Pavlíková, a vasút szóvivője.

A tinédzser segítségére siettek a tűzoltók. A sérült kislányt átadtuk a mentőknek - mondta Ľubos Michálik, az intézkedő tűzoltók vezető tisztje.

A kiskorút a mentő a besztercebányai kórházba szállította. Több információt tekintettel a sérült korára nincs módunkban adni - mondta Alena Krčová a mentőegység szóvivője.

Megosztás
Címkék