Milliókat osztogat egy lottónyertes
LOGAN. Több millió eurónak megfelelő összget nyert a lottón egy ohiaoi férfi, de nem akarja megtartani. Az 54 éves súlyos beteg Phillip Withem azt gondolja, ha már egészsége nem lehet, a pénz sem érdekli.
Az évek óta veseátültetésre váró Withem a nyeremény felvétele után elhatározta, hogy a pénzt odaadja azoknak, akik egészségesek, és még élvezni tudják.
Egyik részét a barátainak adja, a másik részét egy gyerekalapítvány kapja. Mivel régóta vár vesére, titkon abban reménykedik, hátha olyan valaki szerez tudomást róla, aki - jó pénzért -, hajlandó feláldozni számára egyik veséjét.
Amikor kiderült, hogy rákos vagyok, sok barátom segített rajtam, rengeteget áldoztak arra, hogy eljárhassak a művese állomásra, ezért a legtöbb pénzt ők kapják - nyilatkozta Withem.
Forrás
blikk.hu