2018. szeptember 5., 10:59

Kanócz Zsuzsa már hazament gyermekével

Kanócz Zsuzsa színésznő és párta, Juraj Loj már odahaza gondoskodnak harmadik közös gyermekükről, a szombaton született Leyláról.

Kanócz-Loj
Fotó: TASR

A sztárpár, akiket a nagyközönség a színházi alakításaik mellett tévés sorozatokból és filmekből egyaránt ismerhet, a cas.sk információ szerint már a szülés napján hazautazott lakhelyükre, hogy ott gondoskodjanak a kisdedről, akit 5 és 2 éves testvér várt. 

Loj úgy nyilatkozott, hogy Zsuzsa nagyon jól viselte a szülést, s az anyuka és a kislány is jól vannak. A szülésen egyébként az apuka is bent volt, aki számára ismét leírhatatlan érzés volt gyermeke születése. 

A színészpáros két nagyobb gyermeke a Lucas és Izabella nevet kapták.

Megosztás
Címkék