2018. december 8., 15:41

Így tölti a karácsonyt Meghan és Harry

Annak ellenére, hogy az elmúlt hetekben a legtöbb helyen arról olvashattunk, hogy nagy a feszültség Meghan hercegné és Katalin hercegné között, úgy néz ki, hogy ezekből semmi nem igaz, mert a legújabb információk szerint a két hercegi pár együtt szeretné tölteni a karácsonyt. Ezzel pedig felrúgják az eddigi karácsonyi szokásokat.

Meghan karácsonya
Galéria
+2 kép a galériában
Fotó: Archívum

Katalin és Vilmos az eddigi években felváltva karácsonyoztak hol a királynővel Sandringhamben, hol pedig a Middletonokkal a Bucklebury Manorban. 2016-ban Katalin családjánál töltötték az ünnepeket, tavaly pedig a királynővel. Ezek alapján idén Middletonék lennének a soron, viszont a brit Daily Mail úgy tudja, hogy Katalin és Vilmos – meg persze a gyerekek – inkább maradnak Sandringhamben, hogy együtt lehessenek Harry-vel és Meghannal.

Ezek szerint Meghan és Harry költözésének tényleg nem az az oka, hogy a pár összeveszett volna Katalinnal és Vilmossal.

Fotó:  Archívum

Biztosan a rengeteg pletyka is az oka annak, hogy idén együtt karácsonyoznak, hiszen be akarják bizonyítani, hogy közöttük semmilyen konlfiktus nincs. A People magazinnak is azt mondta egy a családhoz közeli forrás, hogy Meghan és Katalin nagyon jó barátnők, akik már a tavalyi karácsonyt is nagyon élvezték, ezért is szeretnék azt újra együtt ünnepelni.

A tavalyi karácsonyt egyébként Meghan már a királyi családdal tölthette, annak ellenére is, hogy hivatalosan még nem volt a család tagja, sőt édesanyja, Doria Ragland is vele tartott, aki nagy valószínűséggel idén is elutazik Angliába az ünnepekre.

Meghan karácsonya
Galéria
+2 kép a galériában
Megosztás
Címkék