2020. január 13., 10:16

Havazott a sivatagban

Szaúd-Arábia észak-nyugati részén, Tabúk városában az elmúlt napokban nagy havazás volt. Erről sokan töltöttek fel videót vagy fényképet az internetre.

Hóesés Szaúd-Arábiában
Homok helyett hó a sivatagban
Fotó: Twitter
Képzeld, ez nem Oroszország vagy Norvégia"

- írta az egyik twitterező a videójához, amelyen látható, hogy többcentis hóban lépkednek az emberek.

 

Ez az én falum! "

- írja egy másik felhasználó ehhez a képhez, amin két ember üldögél egy tábortűz mellett a havas tájban.

Megosztás
Címkék