2018. december 8., 19:36

Egy nő saját testét használta gyilkos fegyverként: barátjára szörnyű halál várt

A Pennsylvaniában élő Windi Thomas (44) idén tavasszal összeveszett a barátjával Keen Butlerrel († 44). A pár között óriási súlykülönbség volt a nő javára.

Windi
Fotó: Facebook

A vita hevében a nő előbb leszorította barátját, majd percekig ráült a mellkasára, ezzel a halálát okozva. Windi 134 kilogrammot nyom, barátja mindössze 54 kilogrammos volt.

Windit tettéért 18-tól 36 évig terjedő börtönbüntetésre ítélhetik - írja a Daily Mail.

Megosztás
Címkék