2019. augusztus 27., 12:47

A szomszéd szemtanúja volt a gyilkosságnak

A gyilkosság a város szélén történt, egy nyugodt környéken, ott, ahol az apa és fia a családi vendégházat vezették. Egy szomszéd látta, hogy mi történt. Elmondása szerint a gyilkos először a fiúval végzett.

nyiregyhaza-kettosgyilok-helyszin.jpg
Fotó: Police.hu

Egyetlen lövést adott le rá, majd az apa felé fordult. Mindketten azonnal életüket vesztették. Az apa megállás nélkül kiabált a gyilkosnak, hogy inkább őt lője le.

Azonnal hajtóvadászat indult a gyilkos után, és nem sokkal később a város határában el is fogták. Egyelőre nem tudni, hogy miért követte el kegyetlen tettét.

A környéken tisztességes embereknek ismerték apát és fiát, a vendégházukat rendesen vezették. 

Megosztás
Címkék