Sodródó magyar szavazók, a 30 ezüst ára és a lélek csillanása
Magyar7 - 17. száma
2024. február 29., 10:07

Xisco Muñoz: Elnézést kérek a szurkolóinktól, hiszen nagy lehetőség előtt álltunk

Nem sikerült a továbbjutás a dunaszerdahelyi sárga-kékeknek a Szlovák Kupa elődöntőjébe, mivel a MOL Arénában megrendezett szerda esti összecsapáson a Rózsahegy egy góllal jobbnak bizonyult a negyeddöntőben és továbbjutott. A lefújást követően a DAC spanyol mestere Xisco Muñoz is csalódottan értékelt.

Munoz
Fotó: dac1904.sk

Mint arról beszámoltunk a DAC hazai közönség előtt szenvedett egygólos vereséget a Rózsahegy csapatától a Szlovák Kupa negyeddöntőjében. A sárga-kékek szinte végigtámadták a találkozót, és 26 lövésből sem tudtak gólt szerezni. A találkozót követően a DAC vezetőedzője is csalódottan értékelte az eredményt.

Elnézést kérek a szurkolóinktól, hiszen mindannyian tudtuk, hogy milyen nagy lehetőség előtt állunk. A játékkal elégedett vagyok. Jó teljesítményt nyújtottunk, volt 26 lövésünk, de a futball néha kegyetlen.

Átéljük a helyzetet, frusztráltak vagyunk, hiszen jól játszottunk, megvoltak a lehetőségeink, próbálkoztunk az egyik és a másik oldalról is, a pontrúgásaink is rendben voltak” - értékelte a csalódáskeltő eredményt a DAC mestere, Xisco Muñoz.

A 43 esztendős spanyol szakember elmondta egy helyzete volt a vendégeknek, amit gólra is váltottak. Fontos, hagy tanuljanak a mérkőzésből, de továbbra is keményen kell dolgozniuk.

A Rózsahegynek a második félidőben volt egy helyzete, és azt gólra is váltotta, sajnos. Fontos, hogy tanuljunk a mérkőzésből, felemeljük a fejünket, és menjünk tovább”

- értékelt a DAC vezetőedzője.

A sűrű program folytatódik a DAC számára, hiszen szombaton már a bajnokságban vár fontos bajnoki a csallóközi együttesre, ahol a Zsolna elleni hazai találkozón a felsőházi rájátszásba jutás lesz a tét.