Tokió 2020 - Az olimpia programja napi bontásban

2021. július 22., 09:40
Rajkovics Péter

Július 23-án kezdődik a tokiói nyári olimpia, amelyet 2020-ról halasztották az idei évre. Nézze meg a játékok magyar vonatkozású programját, napi bontásban.

Tokió 2020 olimpia előtt
Fotó: MTI/Kovács Tamás

Július 23. (péntek)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
EVEZÉS 01:30 - 02:30 férfi egypár 1. előfutam Pétervári-Molnár Bendegúz
ÍJÁSZAT 06:00 - 08:00 férfi rangsorolóverseny Balogh Mátyás
MEGNYITÓ 13:00 - 16:00    

Július 24. (szombat)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
SPORTLÖVÉSZET 01:30 - 02:45 női 10m légpuska selejtező Mészáros Eszter
EVEZÉS 02:00 - 02:30 férfi egypár reményfutamok (1-3) Pétervári-Molnár Bendegúz
VÍVÁS 02:00 - 09:20 férfi kard egyéni 64-es tábla elődöntőig Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
ASZTALITENISZ 02:00 - 05:45 férfi és női egyes selejtező, vegyes páros nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina, Pergel Szandra, Szudi Ádám
TAEKWONDO 03:00 - 10:00 férfi -58kg a döntőig Salim Omar
SPORTLÖVÉSZET 03:45 - 04:25 női 10m légpuska döntő Mészáros Eszter
JUDO 04:00 - 06:49 női -48 kg selejtezők elődöntőig  Csernoviczki Éva
KERÉKPÁROZÁS 04:00 - 11:15 férfi országúti kerékpár mezőnyverseny Valter Attila
       
TENISZ 04:00 - 13:00 férfi egyes 1. forduló Fucsovics Márton
ÖKÖLVÍVÁS 05:03 - 06:21 férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
ASZTALITENISZ 07:15 - 10:15 férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
JUDO 10:00 - 11:39 női -48 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Csernoviczki Éva
VÍVÁS 11:00 - 14:53 férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
ÖKÖLVÍVÁS 10:30 - 12:06 férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 előfutamok  
    férfi 400m vegyes  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
    női 100m pillangó Sebestyén Dalma
    férfi 400m gyors Zombori Gábor
    női 400m vegyes  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
TAEKWONDO 12:00 - 15:40 férfi -58kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Salim Omar
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:30 férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina

Július 25. (vasárnap)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
EVEZÉS 02:00 - 02:20 férfi egypár E/F elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
SPORTLÖVÉSZET 02:00 - 03:15 női 10m légpisztoly selejtező Major Veronika
VÍVÁS 02:00 - 09:20 női tőr és férfi párbajtőr egyéni 64-es tábla az elődöntőig Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
ASZTALITENISZ 03:00 - 05:00 vegyes páros nyolcaddöntő Szudi Ádám, Pergel Szandra
TORNA 03:00 - 15:00 női egyéni összetett kvalifikáció 5 csoportban Kovács Zsófia
ÚSZÁS 03:30 - 05:20 elődöntők, döntő  
  03:30 - 03:40 férfi 400m vegyes döntő  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
  03:40 - 03:52 női 100m pillangó elődöntő   Sebestyén Dalma
  03:52 - 04:02 férfi 400m gyors döntő  Zombori Gábor
  04:12 - 04:23 női 400m vegyes döntő  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
JUDO 04:00 - 07:02 női -52 kg selejtezők az elődöntőig Pupp Réka
TENISZ 04:00 - 13:00 férfi egyes 1. forduló Fucsovics Márton
SPORTLÖVÉSZET 04:15 - 04:55  10m légpisztoly női döntő Major Veronika
VÍZILABDA 04:30 - 05:50 férfiak A csoport  Magyarország - Görögország
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 Laser Radial nők, 1-2. futam Érdi Mária
SPORTLÖVÉSZET 06:00 - 07:15 férfi 10m légpuska selejtező Péni István, Pekler Zalán
TOLLASLABDA 06:20 - 07:00 férfi csoportmérkőzés J csoport Ginting Anthony Sinisuka (INA) - Krausz Gergely
ASZTALITENISZ 07:00 - 10:45 férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
VITORLÁZÁS 07:30 - 09:40 Laser férfiak, 1-2. futam Vadnai Benjamin
VITORLÁZÁS 08:00 - 10:10 szörf RS:X nők, 1-3. futam Cholnoky Sára
SPORTLÖVÉSZET 08:30 - 09:10 férfi 10m légpuska döntő Péni István, Pekler Zalán
JUDO 10:00 - 11:39 női -52 kg vigaszág, elődöntők, döntő Pupp Réka
VÍVÁS 11:00 - 14:53 női tőr egyéni és férfi párbajtőr elődöntő, döntők Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
ÚSZÁS 12:00 - 14:30  előfutamok    
    női 100m hát Burián Katalin
    férfi 200m gyors Kozma Dominik
    férfi 100m hát Bohus Richárd, Telegdy Ádám
    női 400m gyors  Késely Ajna
    férfi 4x100m gyors váltó magyar váltó
TOLLASLABDA 12:20 - 13:00 női egyes csoportmérkőzés N csoport Intanon Ratchanok (THA) - Sárosi Laura
ASZTALITENISZ 13:00 - 15:00 vegyes páros elődöntők Szudi Ádám, Pergel Szandra
KÉZILABDA 14:30 - 16:00 női csoportmérkőzések Magyarország - Franciaország

Július 26. (hétfő)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
TRIATLON *23:30 - 02:00 férfiak egyéni Bicsák Bence, Tóth Tamás
VÍVÁS 02:00 - 09:20 női kard egyéni 64-es tábla az elődöntőig Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
EVEZÉS 02:40 - 03:20 férfi egypár negyeddöntők (1-4) Pétervári-Molnár Bendegúz
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
TOLLASLABDA 03:00 - 08:30 férfi és női egyes csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
ÚSZÁS 03:30 - 05:40 elődöntők, döntők  
  03:30 - 03:37 női 100m pillangó döntő  Sebestyén Dalma
  03:37 - 03:50 férfi 200m gyors elődöntők   Kozma Dominik
  04:20 - 04:31  női 400m gyors döntő  Késely Ajna
  04:31 - 04:43 férfi 100m hát elődöntők  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
  04:53 - 05:05 női 100m hát elődöntők Burián Katalin
  04:05 - 05:15 férfi 4x100m gyors váltó döntő magyar váltó
JUDO 04:00 - 07:02 női -57 kg selejtezők az elődöntőig Karakas Hedvig
TENISZ 04:00 - 13:00 Férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 Laser férfiak, 3-4. futam Vadnai Benjamin
VITORLÁZÁS 07:30 - 09:40 Laser Radial nők, 3-4. futam Érdi Mária
ASZTALITENISZ 07:30 - 10:30 férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
VITORLÁZÁS 08:00 - 10:10 szörf RS:X nők, 4-6. futam Cholnoky Sára
KERÉKPÁR (MOUNTAIN BIKE) 08:00 - 10:00 férfi Cross-country Parti András
VÍZILABDA 08:30 - 09:50 nők B csoport  Oroszország - Magyarország
JUDO 10:00 - 12:40 női -57 kg vigaszág, elődöntők, döntő Karakas Hedvig
TOLLASLABDA 11:00 - 14:30 férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
VÍVÁS 11:00 - 14:53 női kard egyéni elődöntő, döntők Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 előfutamok  
    férfi 200m pillangó Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
    női 200m vegyes Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
    női 1500m gyors Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
ASZTALITENISZ 13:00 - 15:10 vegyes páros bronzmérkőzés és döntő Szudi Ádám, Pergel Szandra

Július 27. (kedd)

Sportág magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
TRIATLON *23:30 - 02:05 Odaiba Marine Park női egyéni Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia
EVEZÉS 01:30 - 01:50 Sea Forest Waterway férfi egypár C/D elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
ÍJÁSZAT 02:30 - 07:25 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
TOLLASLABDA 03:00 - 08:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
ÚSZÁS 03:30 - 05:25 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  03:43 - 03:51   férfi 200m gyors döntő Kozma Dominik
  03:51 - 03:59   női 100m hát döntő  Burián Katalin
  03:59 - 04:07   férfi 100m hát döntő  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
  04:35 - 04:48   férfi 200m pillangó elődöntők  Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
  04:58 - 05:12   női 200m vegyes elődöntők  Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
JUDO 04:00 - 06:49 Nippon Budokan női -63 kg és férfi -81kg selejtezők az elődöntőig Özbas Szofi, Ungvári Attila
KÉZILABDA 04:00 - 05:30 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzés Brazília - Magyarország
TENISZ 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park - Center Court férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:20 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 5-6. futam Vadnai Benjamin
  05:00 - 07:10   Laser Radial nők, 5-6. futam Érdi Mária
  06:00 - 08:10   finn dingi férfiak, 1-2. futam Berecz Zsombor
SPORTLÖVÉSZET 06:15 - 07:20 Asaka Shooting Range 10m légpuska mix csapat kvalifikáció Péni István, Mészáros Eszter
ASZTALITENISZ 07:30 - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 3. forduló, nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
KERÉKPÁR (MOUNTAIN BIKE) 08:00 - 10:00 Izu MTB Course női Cross-country Vas Kata Blanka
SPORTLÖVÉSZET 08:15 - 09:10 Asaka Shooting Range 10m légpuska mix csapat döntő Péni istván, Mészáros Eszter
ÍJÁSZAT 09:00 - 12:55 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 10:00 - 12:30 Nippon Budokan női -63 kg és férfi -81kg vigaszág, elődöntő, döntők Özbas Szófi, Ungvári Attila
TOLLASLABDA 11:00 - 14:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
VÍZILABDA 11:20 - 12:40 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport  Japán - Magyarország
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok   
      férfi 100m gyors

Németh Nándor, Szabó Szebasztián

      női 200m pillangó Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
      férfi 4x200m gyorsváltó magyar váltó
      férfi 800m gyors Kalmár Ákos
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina

Július 28. (szerda)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
TOLLASLABDA 02:00 - 07:30 női csoportmérkőzés Sárosi Laura
ÍJÁSZAT 02:30 - 06:25 férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
VÍVÁS 03:00 - 08:20 férfi kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
ÚSZÁS 03:30 - 06:30 elődöntők, döntők  
  03:30 - 03:41 férfi 100m gyors elődöntők  Németh Nándor, Szabó Szebasztián
  03:49 - 03:57 férfi 200m pillangó döntő Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
  03:57 - 04:11 női 200m pillangó elődöntők  Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
  04:45 - 04:54 női 200m vegyes döntő Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
  04:54 - 05:16 női 1500m gyors döntő Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
  05:16 - 05:26 férfi 4x200m gyorsváltó döntő  magyar váltó
JUDO 04:00 - 07:02 férfi -90 kg selejtező, elődöntőig  Tóth Krisztián
TENISZ 04:00 - 13:00 férfi egyes 3. forduló Fucsovics Márton, Babos Tímea, Jani Réka
EVEZÉS 04:18 - 04:28 férfi egypár A/B döntő (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 finn dingi férfiak, 3-4. futam Berecz Zsombor
  05:10 - 07:20 szörf RS:X nők, 7-9. futam Cholnoky Sára
ÖKÖLVÍVÁS 05:36 - 06:39  férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
VÍZILABDA 07:00 - 08:20 nők B csoport  Magyarország -Egyesült Államok
ASZTALITENISZ 08:00 - 11:00 férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
ÍJÁSZAT 09:00 - 11:40 férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 10:00 - 12:10 férfi -90 kg vigaszág, elődöntő, döntő Tóth Krisztián
TOLLASLABDA 11:00 - 14:30 férfi csoportmérkőzések Krausz Gergely
VÍVÁS 11:30 - 13:20 férfi kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 11:36 - 12:39  férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 előfutamok  
    férfi 200m hát Telegdy Ádám
    női 200m mell Békési Eszter
    férfi 200m vegyes Kós Hubert, Cseh László
    női 4x200m gyorsváltó magyar váltó
ASZTALITENISZ 13:00 - 15:00 férfi egyes negyeddöntő Majoros Bence

Július 29. (csütörtök)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
EVEZÉS 01:30 - 01:42 férfi egypár F döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
EVEZÉS 01:54 - 02:06 férfi egypár E döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
TOLLASLABDA 02:00 - 05:30 női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
VÍVÁS 02:00 - 09:25 női tőrcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
SPORTLÖVÉSZET 02:00 - 05:45 női 25m pisztoly preciziós sorozat Major Veronika
ÍJÁSZAT 02:30 - 07:25 férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
VÍZILABDA 03:00 - 04:20 férfiak A csoport  Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság
ÚSZÁS 03:30 - 05:30 elődöntők, döntők  
  03:30 - 03:44 férfi 800m gyors döntő  Kalmár Ákos
  04:04 - 04:18 férfi 200m hát elődöntő Telegdy Ádám
  04:28 - 04:37 női 200m pillangó döntő Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
  04:37 - 04:44 férfi 100m gyors döntő

Németh Nándor, Szabó Szebasztián

  04:54 - 05:08 női 200m mell elődöntő  Békési Eszter
  05:08 - 05:21 férfi 200m vegyes elődöntő Kós Hubert, Cseh László
  05:31 - 05:46 női 4x200m gyorsváltó döntő magyar váltó
JUDO 04:00 - 07:02 férfi -100 kg selejtező, elődöntőig Cirjenics Miklós
ASZTALITENISZ 04:00 - 06:00 női egyes elődöntő Madarász Dóra, Póta Georgina
TENISZ 04:00 - 13:00 férfi egyes negyeddöntő

Fucsovics Márton

EVEZÉS 04:38 - 04:50 férfi egypár D döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 Laser férfiak, 7-8.futam Vadnai Benjamin
  05:10 - 07:20 Laser Radial nők, 7-8.futam Érdi Mária
  06:00 - 08:10 szörf RS:X nők,  10-12.futam Cholnoky Sára
  07:30 - 09:40 Finn férfiak, 5-6.futam Berecz Zsombor
ASZTALITENISZ 08:00 - 10:00 férfi egyes elődöntő Majoros Bence
ÍJÁSZAT 09:00 - 11:40 férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 10:00 - 12:40 férfi -100 kg vigaszág, elődöntő, döntő Cirjenics Miklós
TOLLASLABDA 10:00 - 15:00 férfi egyes nyolcaddöntő Krausz Gergely
VÍVÁS 11:30 - 14:10 női tőrcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 előfutamok:  
    női 800m gyors  Késely Ajna
    férfi 100m pillangó Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
    női 200m hát Hosszú Katinka, Burián Katalin
    mix 4x100m vegyesváltó magyar váltó
KÉZILABDA 12:30 - 14:00 női csoportmérkőzés Magyarország - Orosz olimpiai csapat
TORNA 12:50 - 15:00 női összetett egyéni döntő Kovács Zsófia
ASZTALITENISZ 13:00 - 15:10 női egyes bronzmérkőzés, döntő Madarász Dóra, Póta Georgina

Július 30. (péntek)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
EVEZÉS 01:57 - 02:09 férfi egypár C döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
TOLLASLABDA 02:00 - 05:30 női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
ATLÉTIKA 02:55 - 03:37 női 800m előfutam (1-6) Bartha-Kéri Bianka
  03:55 - 04:28 férfi 400m gátfutás előfutam (1-5) Koroknai Máté
SPORTLÖVÉSZET 02:00 - 05:15 női 25m pisztoly gyors sorozat kvalifikáció Majos Veronika
EVEZÉS 02:21 - 02:33 férfi egypár B döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
EVEZÉS 02:45 - 02:57 férfi egypár A döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
ÚSZÁS 03:30 - 05:30 elődöntők, döntők  
  03:30 - 03:41 női 200m mell döntő Békési Eszter
  03:41 - 03:50 férfi 200m hát döntő Telegdy Ádám
  03:50 - 03:59 női 200m hát elődöntők  Hosszú Katinka, Burián Katalin
  04:16 - 04:25 férfi 200m vegyes döntő Kós Hubert, Cseh László
  04:55 - 05:09 férfi 100m pillangó elődöntők Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 Laser Radial nők, 9-10. futam Érdi Mária
TENISZ 05:00 - 13:00 férfi egyes elődöntő Fucsovics Márton
SPORTLÖVÉSZET 07:00 - 07:40 női 25m pisztoly döntő Major Veronika
VITORLÁZÁS 07:30 - 09:40 Laser férfiak, 9-10. futam  Vadnai Benjamin
TOLLASLABDA 08:30 - 14:30 női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
VÍZILABDA 11:20 - 12:40 nők B csoport  Japán - Magyarország
ÚSZÁS 12:00 - 14:30 előfutamok  
    férfi 50m gyors Lobanovszkij Maxim
    férfi 1500m gyors Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
    férfi 4x100m vegyes váltó magyar váltó
ATLÉTIKA 12:25 - 13:21 női súlylökés selejtező A-B Márton Anita
ASZTALITENISZ 13:00 - 15:10 férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Majoros Bence

Július 31. (szombat)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
TRIATLON 00:30 - 02:25 vegyes váltó magyar váltó
TOLLASLABDA 02:00 - 09:00 férfi egyes negyeddöntő Krausz Gergely
ÍJÁSZAT 02:30 - 04:15 férfi egyéni nyolcaddöntő Balogh Mátyás
ATLÉTIKA 03:45 - 04:18 női 100m gátfutás előfutam (5) Kozák Luca
VÍVÁS 03:00 - 08:20 női kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
ÚSZÁS 03:30 - 05:30 elődöntők, döntők  
  03:30 - 03:37 férfi 100m pillangó döntő  Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
  03:37 - 03:46 női 200m hát döntő Hosszú Katinka, Burián Katalin
  03:46 - 04:01 női 800m gyors döntő Késely Ajna
  04:11 - 04:22 férfi 50m gyors elődöntők  Lobanovszkij Maxim
  04:43 - 04:54 mix 4x100m vegyes váltó döntő magyar váltó
VITORLÁZÁS 05:00 - 07:10 finn dingi férfiak, 7-8. futam Berecz Zsombor
  07:30 - 07:53 szörf RS:X nők, Medal Race Cholnoky Sára
SPORTLÖVÉSZET 05:00 - 07:45 női 50m puska 3x40 lövés összetett kvalifikáció Mészáros Eszter
TENISZ 05:00 - 13:00 férfi egyes bronzmérkőzés Fucsovics Márton
VÍZILABDA 07:00 - 08:20 férfiak A csoport Egyesült Államok - Magyarország
ÍJÁSZAT 07:45 - 10:20 férfi egyéni negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Balogh Mátyás
SPORTLÖVÉSZET 09:00 - 09:50 női 50m puska 3x40 lövés összetett döntő Mészáros Eszter
TOLLASLABDA 11:00 - 16:00 női egyes elődöntő Sárosi Laura
VÍVÁS 11:30 - 13:20 női kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
KÉZILABDA 12:30 - 14:00 női csoportmérkőzés Magyarország - Spanyolország
ATLÉTIKA 13:50 - 14:12 női 800m elődöntő (1-3)  Bartha-Kéri Bianka

Augusztus 1. (vasárnap)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 02:10 - 03:06 női kalapácsvetés selejtező A Gyurátz Réka
  02:40 - 03:05 női 3000m akadályfutás előfutam (1-2) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
  02:50 - 03:58 női távolugrás selejtező A-B Nguyen Anasztázia
  03:10 - 03:20 női 3000m akadályfutás előfutam (1-3) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória
  03:35 - 04:45 női súlylökés döntő Márton Anita
  03:40 - 04:36 női kalapácsvetés selejtező B Gyurátz Réka
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
ÚSZÁS 03:30 - 05:25 döntők  
  03:30 - 03:37 férfi 50m gyors döntő  Lobanovszkij Maxim
  03:44 - 04:05 férfi 1500m gyors döntő Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
  04:36 - 04:47 férfi 4x 100m vegyesváltó döntő magyar váltó
ÖKÖLVÍVÁS 04:30 - 05:03 férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
TENISZ 05:00 - 13:00 férfi egyes döntő Fucsovics Márton
TOLLASLABDA 06:00 - 09:00 férfi egyes elődöntő Krausz Gergely
VÍZILABDA 07:00 - 18:20 nők B csoport  Magyarország - Kína
VITORLÁZÁS 07:30 - 07:58 Laser férfiak, éremfutam Vadnai Benjamin
  08:00 - 10:10 finn dingi férfiak, 9-10. futam Berecz Zsombor
  08:30 - 08:58 Laser Radial nők, éremfutam Érdi Mária
ASZTALITENISZ 07:30 - 10:30 női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 10:30 - 11:03 férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
TORNA 10:40 - 11:20 női ugrás döntő Kovács Zsófia
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:30 női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
TORNA 12:15 - 12:50 női felemáskorlát döntő Kovács Zsófia
ATLÉTIKA 12:45 - 13:02 női 100m gátfutás elődöntő (1-3) Kozák Luca
  14:05 - 14:26 férfi 400m gátfutás elődöntő (1-3) Koroknai Máté
TOLLASLABDA 13:30 - 16:00 női egyes bronzmérkőzés és döntő Sárosi Laura

Augusztus 2. (hétfő)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 02:00 - 02:56 férfi kalapácsvetés selejtező A Halász Bence
  03:30 - 04:26 férfi kalapácsvetés selejtező B Halász Bence
  04:50 - 04:51 női 100m gátfutás döntő Kozák Luca
KAJAK-KENU 02:30 ‐ 03:05 női K1 200m előfutam (1-5) Lucz Dóra, Kárász Anna
  03:05 ‐ 03:21 férfi C2 1000m előfutam (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
  03:21 ‐ 03:53 férfi K1 1000m előfutam (1-4) Varga Ádám, Kopasz Bálint
  04:00 ‐ 04:21 női K2 500m előfutam (1-3) Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  04:45 ‐ 05:06 női K1 200m negyeddöntő (1-3) Lucz Dóra, Kárász Anna
  05:06 ‐ 05:22 férfi C2 1000m negyeddöntő (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
  05:22 ‐ 05:38 férfi K1 1000m negyeddöntő (1-2) Varga Ádám, Kopasz Bálint
  05:45 ‐ 05:59 női K2 500m negyeddöntő (1-2) Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
VÍZILABDA 03:00 - 04:20 férfiak A csoport  Magyarország - Olaszország
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 női csapat negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 04:30 - 06:30 férfi kötöttfogás 77kg és 97kg nyolcaddöntők, negyeddöntők Szőke Alex, Lőrincz Tamás
SPORTLÖVÉSZET 04:30 - 07:15 férfi 50m puska 3x60 lövés összetett kvalifikáció Péni István, Pekler Zalán
KÉZILABDA 09:15 - 10:45 női csoportmérkőzés Magyarország - Svédország
ASZTALITENISZ 07:30  - 10:30 női csapat negyeddöntő magyar csapat
SPORTLÖVÉSZET 09:50 - 10:40 férfi 50m puska 3x60 lövés összetett döntő Péni István, Pekler Zalán
TORNA 10:45 - 11:20 női talaj döntő Kovács Zsófia
BIRKÓZÁS 11:15 - 11:55 férfi kötöttfogás 77kg és 97kg elődöntők  Szőke Alex, Lőrincz Tamás
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:30 női csapat negyeddöntő magyar csapat
TOLLASLABDA 13:00 - 16:00 férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Krausz Gergely

Augusztus 3. (kedd)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 02:05 - 02:20 férfi 1500m előfutamok Szögi István
  02:20 - 03:16 női gerelyhajítás selejtező A Szilágyi Réka
  03:50 - 05:10 női távolugrás döntő Nguyen Anasztázia
  03:50 - 04:46 női gerelyhajítás selejtező B Szilágyi Réka
  05:20 - 05:21 férfi 400m gát döntő Koroknai Máté
KAJAK-KENU 02:30 - 02:44 női K1 200m elődöntők Lucz Dóra, Kárász Anna
  02:44 - 03:00 férfi C2 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
  03:00 - 03:16 férfi K1 1000m elődöntők Kopasz Bálint, Varga Ádám
  03:23 - 03:37 női K2 500m elődöntők Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  04:30 - 04:37 női K1 200m B döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
  04:37 - 04:44 női K1 200m A döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
  04:46 - 04:54 férfi C2 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  04:54 - 05:02 férfi C2 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  05:13 - 05:21 férfi K1 1000m B döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
  05:21 - 05:29 férfi K1 1000m A döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
  05:40 - 05:47 női K2 500m B döntő Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  05:47 - 05:54 női K2 500m A döntő Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 női csapat negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 04:00 - 04:20 férfi kötöttfogás 77kg és 97kg vigaszág  Lőrincz Tamás, Szőke Alex
  04:30 - 06:11 női 62 kg és férfi 67 és 87kg 1/8 , 1/4 döntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
ÖKÖLVÍVÁS 04:30 - 04:45 férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
VÍZILABDA 07:00 - 09:40 női negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
VITORLÁZÁS 07:30 - 07:58 finn dingi férfiak, éremfutam Berecz Zsombor
ASZTALITENISZ 07:30 - 10:30 női csapat negyeddöntő magyar csapat
TORNA 10:45 - 11:20 női felemáskorlát döntő Kovács Zsófia
ÖKÖLVÍVÁS 11:03 - 11:18 férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
BIRKÓZÁS 11:15 - 12:15 női 62kg és férfi kötöttfogás 67 és 87kg elődöntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
  12:30 - 13:40 férfi kötöttfogás 77 és 97kg bronzmérkőzés és döntő Lőrincz Tamás, Szőke Alex
VÍZILABDA 11:20 - 14:00 nők negyeddöntő (1-2) magyar csapat
ATLÉTIKA 12:10 - 12:43 férfi 110m gát előfutamok (1-5) Szűcs Valdó
  13:35 - 14:45 női kalapácsvetés döntő Gyurátz Réka
  14:25 - 14:27 női 800m döntő Bartha-Kéri Blanka
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:30 női csapat elődöntő magyar csapat

Augusztus 4. (szerda)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS *23:30 - 02:00 női 10km Olasz Anna
ATLÉTIKA 02:05 - 03:01 férfi gerelyhajítás selejtező A Rivasz-Tóth Norbert
  02:35 - 02:52 női hétpróba 100m gátfutás (1-3) Krizsán Xénia
  03:35 - 05:19 női hétpróba magasugrás A_B  Krizsán Xénia
  04:00 - 04:17 férfi 110m gátfutás elődöntő (1-3) Szűcs Valdó
KAJAK-KENU 02:30 - 02:58 férfi K1 200m előfutam (1-4) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  02:58 - 03:19 női C1 200m előfutam (1-3) Takács Kincső, Horányi Dóra
  03:19 - 03:54 női K1 500m előfutam (1-5) Kozák Danuta, Csipes Tamara
  03:54 - 04:10 férfi K2 1000m előfutam (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  04:32 - 04:53 férfi K1 200m negyeddöntő (1-3) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  04:53 - 05:07 női C1 200m negyeddöntő (1-2) Takács Kincső, Horányi Dóra
  05:07 - 05:21 női K1 500m negyeddöntő (1-2) Kozák Danuta, Csipes Tamara
  05:21 - 05:37 férfi K2 1000m negyeddöntő (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám,Nádas Bence, Kopasz Bálint
KÉZILABDA 02:30 - 04:30 női negyeddöntő magyar csapat
ASZTALITENISZ 03:00 - 06:00 női csapat elődöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 04:00 - 04:20 férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg vigaszág Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
KÉZILABDA 06:15 - 08:15 női negyeddöntő magyar csapat
SÚLYEMELÉS 06:50 - 09:00 férfi +109kg B csoport Nagy Péter
VÍZILABDA 07:00 - 09:50 férfi negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
KÉZILABDA 10:00 - 12:00 női negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 12:30 - 14:30 férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg bronzmérkőzés, döntő Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
ATLÉTIKA 12:05 - 12:47 női hétpróba súlylökés A-B Krizsán Xénia
  13:00 - 13:10 női 3000m akadályfutás döntő Kácser Zita,  Wagner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
  13:15 - 14:25 férfi kalapácsvetés döntő  Halász Bence
  13:30 - 13:47 női hétpróba 200m (1-3) Krizsán Xénia
VÍZILABDA 11:20 - 14:10 férfiak negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
SÚLYEMELÉS 12:30 - 15:00 Férfi +109kg A döntő Nagy Péter
KÉZILABDA 13:45 - 15:45 női negyeddöntő magyar csapat

Augusztus 5. (csütörtök)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS 23:30 - 02:00 férfi 10km Rasovszky Kristóf
ATLÉTIKA 02:40 - 03:22 női hétpróba távolugrás A-B Krizsán Xénia
  04:55 - 04:56 férfi 110m gátfutás döntő  Szűcs Valdó
  05:30 - 06:12 női hétpróba gerelyhajítás A  Krizsán Xénia
  06:40 - 07:22 női hétpróba gerelyhajítás B  Krizsán Xénia
KAJAK-KENU 02:30 - 02:44 férfi K1 200m elődöntők Tótka Sándor, Csizmadia Kolos 
  02:44 - 02:58 női C1 200m elődöntők Takács Kincső, Horányi Dóra
  02:58 - 03:12 női K1 500m elődöntők Kozák Danuta, Csipes Tamara
  03:12 - 03:20 férfi K2 1000m elődöntők Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  04:20 - 04:27 férfi K12 200m B döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  04:27 - 04:34 férfi K1 200m A döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  04:36 - 04:43 női C1 200m B döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
  04:43 - 04:50 női C1 200m A döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
  05:01 - 05:08 női K1 500m B döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
  05:08 - 05:15 női K1 500m A döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
  05:26 - 05:34 férfi K2 1000m B döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  05:34 - 05:42 férfi K2 1000m A döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
ASZTALITENISZ 04:00 - 07:00 női csapat bronzmérkőzés magyar csapat
ÖTTUSA 06:00 - 09:00 nők rangsoroló vívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  09:30 - 12:30 férfiak rangsoroló vívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
VÍZILABDA 07:00 - 09:50 női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 08:35 - 08:50 férfi 52-57kg döntő Gálos Roland
VÍZILABDA 11:20 - 14:10 női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
ATLÉTIKA 13:00 - 13:14 férfi 1500m elődöntő (1-2) Szögi István
  14:20 - 14:33 női hétpróba 800m  (1-2) Krizsán Xénia
ASZTALITENISZ 12:30 - 15:40 női csapat döntő magyar csapat

Augusztus 6. (péntek)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA *22:30 - 03:00 férfi 50km gyaloglás Venyercsán Bence, Helebrandt Máté
KAJAK-KENU 02:30 - 02:44 női C2 500m 2 előfutam Balla Virág, Takács Kincső
  02:44 - 03:08 férfi C1 1000m 3 előfutam Adolf Balázs, Fejes Dániel
  03:15 - 03:29 női K4 500m 2 előfutam Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  03:30 - 03:44 férfi K4 500m 2 előfutam Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
  04:07 - 04:21 női C2 500m 2 negyeddöntő Balla Virág, Takács Kincső
  04:21 - 04:37 férfi C1 1000m 2 negyeddöntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
RITMIKUS GIMNASZTIKA 03:20 - 06:15 egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
BIRKÓZÁS 04:30 - 06:30 férfi szabadfogás 65kg nyolcaddöntő. Negyeddöntő Muszukajev Iszmail 
VÍZILABDA 07:00 - 09:40 férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
ÖTTUSA 07:30 - 08:03 nők úszás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  08:45 - 09:38 nők bónuszvívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  10:15 - 11:36 nők lovaglás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  12:30 - 12:45 nők Laser Run Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
RITMIKUS GIMNASZTIKA 07:50 - 10:45 egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
ATLÉTIKA 09:30 - 11:15 női 20km gyaloglás Madarász Viktória, Kovács Barbara
KÉZILABDA 10:00 - 12:00 női elődöntő magyar csapat
KARATE 10:00 - 14:30 férfi Kumite -75kg csoport selejtező, elődöntő, döntő Hárspataki Gábor
BIRKÓZÁS 11:15 - 11:35 férfi szabadfogás 65kg elődöntő Muszukajev Iszmail 
VÍZILABDA 11:20 - 14:00 férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
ATLÉTIKA 12:50 - 15:08 női gerelyhajítás döntő Szilágyi Réka
KÉZILABDA 14:00 - 15:00 női elődöntő magyar csapat

Augusztus 7. (szombat)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
VÍZILABDA 02:30 - 05:20 női helyosztók 5-6., 7-8. hely magyar csapat
KAJAK KENU 02:30 - 02:44 női C2 500m elődöntők Balla Virág, Takács Kincső
  02:44 - 03:00 férfi C1 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
  03:07 - 03:14 női K4 500m elődöntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  03:14 - 03:21 férfi K4 500m elődöntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
  04:15 - 04:22 női C2 500m B döntő Balla Virág, Takács Kincső
  04:22 - 04:29 női C2 500m A döntő Balla Virág, Takács Kincső
  04:31 - 04:39 férfi C1 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  04:39 - 04:47 férfi C1 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  05:00 - 05:08 női K4 500m A döntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  05:19 - 05:27 férfi K4 500m A döntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
VÍZILABDA 06:40 - 08:00 női bronzmérkőzés magyar csapat
ÖTTUSA 07:30 - 08:03 férfiak úszás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  08:45 - 09:38 férfiak bónuszvívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  10:15 - 11:36 férfiak lovaglás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  12:30 - 12:45 férfiak Laser Run Marosi Ádám, Kasza Róbert
RITMIKUS GIMNASZTIKA 08:20 - 10:50 egyéni összetett döntő Pigniczki Fanni
VÍZILABDA 09:30 - 10:50 női döntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 11:43 - 13:05 férfi szabadfogás 65kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Muszukajev Iszmail
ATLÉTIKA 13:00 - 14:10 férfi gerelyhajítás döntő Rivasz-Tóth Norbert
  13:40 - 13:44 férfi 1500m döntő Szögi István

Augusztus 8. (vasárnap)

Sportág magyar 
idő
versenyszám magyar induló
VÍZILABDA 02:30 - 05:20 férfi helyosztók 5-6, 7-8.hely magyar csapat
KÉZILABDA 04:00 - 06:00 női bronzmérkőzés magyar csapat
VÍZILABDA 06:40 - 08:00 férfi bronzmérkőzés magyar csapat
KÉZILABDA 08:00 - 10:30 női döntő magyar csapat
VÍZILABDA 09:30 - 10:50 férfi döntő magyar csapat

 

Kövesse facebook oldalunkat is!