A vasárnapi záróünnepséggel véget ért a múlt pénteken kezdődött pekingi téli paralimpia.
Hasimoto Szejko, a tokiói szervezőbizottság elnöke beszédében minden résztvevőnek és közreműködőnek köszönetet mondott "a pandémia kellős közepén" sikeresen lebonyolított játékokért.