Nem jött össze a negyedik VB-cím
Iga Swiatek a hétfői fináléban rendkívül simán, 6:1, 6:0-ra győzte le az amerikai Jessica Pegulát.
A magyar, francia duó pénteken döntő rövidítésben bizonyult jobbnak az elsőként rangsorolt Elise Mertens, Arina Szabalenka belga, fehérorosz kettősnél a Vörös csoport harmadik fordulójában.