Ha zsibbadnak a végtagjaink, állandóan fáradtak vagyunk, fázik kezünk-lábunk és a tükörbe sem tudunk már nyugodt szívvel nézni, akkor biztos, hogy vérkeringési problémákkal küzdünk.