A 4x200 méteres női gyorsváltó döntőjében a magyarok a legjobb európai együttesként 7:49.66 perces idővel végeztek.
Pályafutása második nagymedencés világbajnoki érmét szerezte Kós Hubert a szingapúri világbajnokságon.
A magyar csapatnak nehéz dolga lesz a döntőbe jutásért játszott mérkőzésen.
Keszthelyi Rita remek játékkal és négy góllal járult hozzá a sikerhez.
Tíz év után újra arany.
A magyar férfi vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a fukuokai világbajnokságon.
A magyar női vízilabda-válogatott 12-9-re kikapott az Európa-bajnok spanyol csapattól.
Fábián Bettina a 8., Olasz Anna a 16., Betlehem Dávid 5., Rasovszky Kristóf 7. a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyében.
Ledecky ezzel hatodik világbajnokságára készülhet, és megcélozhatja a 26 vb-arannyal rekorder honfitársa, Michael Phelps csúcsát.
A tokiói olimpián történelmi bronzot szerzett együttes a múlt héten már Székelyföldön edzőtáborozott, az erdélyi látogatás azonban még csak a lelki feltöltődésről, a csapategység erősítéséről szólt.
A budapesti vizes vb június 18. és július 3. között lesz.