Második világháborús bombát találtak, ezért szünetel a vasúti közlekedés Vágtornóc és Vágsellye között
A közlekedési minisztérium jelentette be a közösségi médiában, hogy fel nem robbant második világháborús bombát találtak a hídnál, és arra kérte a lakosságot és a médiát, hogy ne keltsen pánikot.