A világversenyeket hagyományosan záró 4x100 méteres vegyesváltók küzdelmeiben a magyarok közül az előzetes rajtlistán csak a nők szerepeltek, de végül ők sem ugrottak medencébe.
Ezt csinálják mások utánuk! Ők pedig előttük!