A Joj 24 Politikában című műsorának a vendége Tibor Gašpar (Smer), a parlament alelnöke volt.
Kedden 13.30-kor folytatódik a parlament február 13-án megszakított 46. ülése.
Ki lehet majd a SMER elnöke?
Tibor Gašpar (Smer-SD), a parlament alelnöke úgy véli, a kormánykoalíció képes elegendő képviselőt biztosítani egy parlamenti ülés megnyitásához, amelyen a Rudolf Huliak helyére lépő Miroslav Radačovský leteheti képviselői esküjét.
A kormánykoalíció optimista, az ellenzék válságot szimatol.