Az előző évekhez képest jóval hidegebb telünk volt, február végén azonban egyik napról a másikra beköszöntött a tavasz.
Hó lepte be a csallóközi tájat.
Érdemes takarót, meleg ruhát, vizet, élelmet, hólapátot tartani az autónkban. Hasznos tippek a rendőrségtől és a Vöröskereszttől.