A bajnok Napoli nyerte az olasz labdarúgó Szuperkupát, miután a hétfői, rijádi döntőben 2-0-ra legyőzte az Olasz Kupában címvédő Bolognát.
Tisztelgés minden idők egyik legjobb német labdarúgója előtt.
A spanyolok és az olaszok közleményben jelentették be, hogy nem kívánnak részt venni a tervezett bajnokságban.
A nézőtéren csak az egy közösséget alkotók - családtagok, barátok - ülhetnek egymás mellé, és a sorokat sem töltik föl teljes egészében - közölte a dandártábornok.
Fontos meccsek Budapesten.