Hétfőn zajlott a Nyitra Megyei Önkormányzat 10. képviselő-testületi ülése. A testületi ülésen eldőlt: a közútfejlesztés terén az idei prioritás a megyei hidak teljes felújítása lesz.
Nyugdíjas otthont, étkeztetést is biztosító nyugdíjas klubot, valamint hajléktalanszállót működtetnének.
Az elkövetkező öt év folyamán veszélybe kerülhet a szociális szolgáltatások: az ápolást, ellátást nyújtó intézmények működése.