A támadásban megsebesült áldozatokat kórházba szállították, de a rendőrség szerint egyikük állapota sem volt életveszélyes.
Csütörtökön térhet haza Dél-Koreából Kenderesi Tamás úszó, akit szexuális zaklatással vádoltak meg.
Kilenc év után jutott az eszébe.