A mérkőzés hőse Milan Rehuš volt, aki már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát.
Húsz perc jó játék elegendő volt a DAC-nak a győzelemhez.
A találkozó nem hozott gólt, a komáromiak a tabella 11. helyéről várhatják a folytatást.
A Niké Liga szombati programjában a dunaszerdahelyi és a komáromi gárda is 18 órától lép pályára.