Obertauernben az utakat ugyan lezárták, de helyi katasztrófavédelem konvojt szervezett azoknak a turistáknak, akik vasárnap délutánig el akarták hagyni a területet.
Fülek város, a Szlovák Autóbusz-közlekedési Vállalat Rt. losonci munkahelye és a Turisztikai Nógrád és Polyána-hegyalja Területi Idegenforgalmi Szervezet az új évtől kezdődően a füleki buszállomásról is indít síbuszjáratot.