Ami biztos, a komáromi Selye János Gimnáziumban május 8-a tanítási, mi több, ballagási nap lesz.
Még van egy kis idő a döntéshozatalig...
A nemzetpolitikáért felelős államtitkár a komáromi Selye János Gimnázium diákjaival találkozott egy rendhagyó beszélgetés keretében.
Szerencsepénz és vigaszdíj is gazdára talált!
Szerencsésebb folytatást!