A veretlen DAC szombat este Sároseperjesen játssza első idegenbeli mérkőzését.
Azért kellett Csehországból hozni a gépet, mert Szlovákiában nincs hasonló, 67 méteres karú berendezés.
Hat ember szén-monoxidmérgezést szenvedett.