A gyárban gránátokat és robbanóanyagokat állítanak elő, és a dinamitban használt vegyi anyagokkal is dolgoznak.
A föld alatt tárolt lőszer fele már 1947-ben felrobbant, akkor kilencen vesztették életüket.