A Pető Intézet munkatársai szeptember 2. és 13. között a Magyar Református Központban Kassán konduktív pedagógiai fejlesztést és rehabilitációt folytatnak.
A Pető Intézet munkatársai 2022. október 10-én Kassán tanácsadást tartanak, amelynek eredményeként háromhetes intenzív fejlesztő, rehabilitációs programokat indítanak.