Ismét a köztudatba került a Hársfa utcai óvoda megszüntetése a jövő évtől.
Július 3-ára rendkívüli ülést hív össze polgármester, melynek egyetlen pontja a az óvodát bezárató határozat újratárgyalása lesz.
Furcsa körülmények között született a döntés.