Csütörtökön megkezdődött az őszi szünet az alap- és középiskolákban, a tanítás hétfőn, november 3-án folytatódik.
Az általános iskolásoknak és a középiskolásoknak mától kezdődik az őszi szünet, mely egészen hétfőig, november 4-ig tart.
A szünidő új időpontja október 30., november 2., november 6. és november 9.
A tanítási szünnapok az országos tesztelést megelőző péntekekre, és az utána következő hétfői napok lesznek.
Mától kezdve egészen hétfőig nem mennek iskolába a gyermekek.