Rendhagyó nőnapi programmal köszöntötték a hölgyeket Királyhelmecen.
A tavasz beköszöntével, illetve a március 8-i nőnap alkalmából kiemelt figyelmet kap a virágvásárlás és -ültetés.
A virágnak örültünk, a csokit is megettük, és közben meghallgathattunk megannyi nőnapi beszélgetést a nők helyzetéről.