Két orosz és egy amerikai űrhajóssal visszatért az ISS-ről egy Szojuz űrhajó.
A Roszkoszmosz orosz űrkutatási vállalat közölte, hogy az ISS-en senki sincs veszélyben.
A meglepett rajongóktól Alexander Gerst a "jó éjt Föld" szavakkal búcsúzott a pénteki koncerten, amelyet a stuttgarti Jazzopen fesztivál keretében adott a legendás német zenekar.