Bizarr baleset történt Bögellőnél, egy személyautó a községhez közeli a csatornában végezte, a sofőrnek azonban nyoma sincs.
Nemcsak tüzet oltottak, műszaki mentést is végeztek.
Ma délután 16 óra körül egy Komárom felől Gúta irányába haladó kamion Keszegfalva főútján letarolta a szalagkorlátot, és az árokba borult.