Biztonsági felelős: a városnak ez a része is olyanná vált, mint akármelyik külvárosi tér, ahol illegális bevándorlók garázdálkodnak.
Egyre ócskább "hajókkal" jönnek, nem lehet nem segíteni rajtuk.
Már megint itt van...
Újabb áradat indult észak felé.