Idén a szokásos őszi kezdés helyett már áprilisban elindult a vetélkedő.
Startol a játék a Csodasarkokért.
Nagymegyer és Alsószeli mellett a füleki, fülekkovácsi, kassai, királyhelmeci, érsekújvári, naszvadi, gútai és a vágfarkasdi gyerekek nyertek.
A játék négy héten keresztül tartott, melynek során a gyerekek különböző feladatok megoldásával bizonyíthatták tehetségüket.